A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Te paliwo im sie poprostu należało. Cytat z oboroeej
Obraz MON-u z PRL-u wraca
Bardzo dobrze że im się do tyłków dobierają. Nie znoszę wojskowych! Myślą że wszystko im wolno i są ponad prawem.
Minęło kilka dni i nie słychać protestów pisuarów. Dziwne że jeszcze nie stoją z transparentami. Tak jak bronili innych złodziei
Okradanie komunistycznego wojska jest zasługą i powodem do chwały a nie przestępstwem:)
Prawdopodobnie to z tej rodziny.
Prokuratura podała zarzuty jak byk to autor teksty sobie wkleił frazę wyłudzenie. Wyłudzić to sobie możesz laptopa i nie spłacić nawet jednej raty. Wtedy masz wyłudzenie. Ubarwia treść ale korekty nie widać. Bo jak się nie ma zielonego pojęcia o materii sprawy robisz kopij wklej z komunikatu prasowego Prokuratury. No ale tutaj rubryka musi być długa. Proste jak drut - magazyny paliwa są tylko w WOG. Jak świat stary paliwo kwatermistrz miała dostęp do oleju napędowego. A kto go tam sprawdził ile kompania czołgów wyjeździła w rok. Podobnie normy spalania dla Stara. Tam cysterny stoją w tysiącach litrów.
myślę ze raczej nie jest to elktorat pisowski kolego emblongu tyko ten który teraz czuje sie bezkarny.
Podstawowym pytaniem powinno być pytanie: GDZIE BYŁ NADZÓR i za co dostaje wynagrodzenie.
"magazyny paliwa są tylko w WOG" - nie tylko, jeszcze inne jednostki w Elblągu mają swoje magazyny paliwa