UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Minęło kilka dni i nie słychać protestów pisuarów. Dziwne że jeszcze nie stoją z transparentami. Tak jak bronili innych złodziei

Murem za mundurem ?

Anuluj