UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Minęło kilka dni i nie słychać protestów pisuarów. Dziwne że jeszcze nie stoją z transparentami. Tak jak bronili innych złodziei
Murem za mundurem ?
Minęło kilka dni i nie słychać protestów pisuarów. Dziwne że jeszcze nie stoją z transparentami. Tak jak bronili innych złodziei
Murem za mundurem ?