A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobra 120 tysi poi cenie detalicznej z Shella to 20 tysi litrów, czyli mała cysterna. No jak można zajumać w kanistrach tego nie wywieźli.
@Winy Tuska - jeszcze papieza w to zaangazuj matołku
@Winy Tuska - "Tusk znowu niewinnego żołnierza kazał aresztować. " - No, tak - w pisie złodziej niewinny zawsze - nawet bohater
"Okradanie komunistycznego wojska jest zasługą i powodem do chwały a nie przestępstwem" - tylko zapomniałeś, że ktoś na to zasuwał.
@Uśmiechnięty pisior - Ale ciemnogród, aż ciężko czytać - PiS sprowadził kilka milionów emigrantów do Europy - 48% wszystkich wiz do strefy Schengen wydał PiS, cpk - Horala oglądał pastwiska, a nie budował CPK, Carrefour to prywatna firma i sama decyduje gdzie działa …, religie proszę przynieść na plebanię i wtedy może być 15 godzin tygodniowo- koniec z finansowaniem darmozjadów z budżetu … jedyny fakt z Twoich wypocin to to że Nawrocki jeździ BMW ……
@Uśmiechnięty pisior - "Wielkiej Polski" - pisowski mokry sen wyborczy. Ja chcę Polski w UE i demokratycznej oraz wolnej, a nie jakiejś wielkiej bo jej obszar nie powiększy się.
Jeszcze Statek z Piechoty taki pazerny że w termosie po półtora litra nosił dziennie.