Wybrany wątek opinii

A pewnie poseł z pisu co ukrad kiedyś z wojska? Hahaha. I jakoś cisza
(2025.10.09)
Jak jest cisza skoro jest o tym głośno obecnie. Uczą się od najlepszych w tym temacie.
(2025.10.09)
Okradanie komunistycznego wojska jest zasługą i powodem do chwały a nie przestępstwem:)
(2025.10.10)
Prawdopodobnie to z tej rodziny.
jakóp (2025.10.10)
"Okradanie komunistycznego wojska jest zasługą i powodem do chwały a nie przestępstwem" - tylko zapomniałeś, że ktoś na to zasuwał.
(2025.10.11)
Powrót do komentarzy