Wybrany wątek opinii
A pewnie poseł z pisu co ukrad kiedyś z wojska? Hahaha. I jakoś cisza
Do moderacji
Odpowiedz
37
12
Jak jest cisza skoro jest o tym głośno obecnie. Uczą się od najlepszych w tym temacie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Okradanie komunistycznego wojska jest zasługą i powodem do chwały a nie przestępstwem:)
Do moderacji
Odpowiedz
0
7
Prawdopodobnie to z tej rodziny.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
"Okradanie komunistycznego wojska jest zasługą i powodem do chwały a nie przestępstwem" - tylko zapomniałeś, że ktoś na to zasuwał.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0