UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze że im się do tyłków dobierają. Nie znoszę wojskowych! Myślą że wszystko im wolno i są ponad prawem.
pilafek4
Bardzo dobrze że im się do tyłków dobierają. Nie znoszę wojskowych! Myślą że wszystko im wolno i są ponad prawem.
pilafek4