UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@genaralicja rowerowa - Bardzo ciekawe... Bardzo dużo jeżdżę rowerem po Elblągu, ścieżki uważam za bardzo dobre i jakoś nigdy ani ja na nikogo nie wjechałem, ani nikt we mnie. Może twoje umiejętności nie wystarczą do tego żeby wsiadać na rower.

skm