UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@genaralicja rowerowa - Bardzo ciekawe... Bardzo dużo jeżdżę rowerem po Elblągu, ścieżki uważam za bardzo dobre i jakoś nigdy ani ja na nikogo nie wjechałem, ani nikt we mnie. Może twoje umiejętności nie wystarczą do tego żeby wsiadać na rower.
skm