Wybrany wątek opinii
Wcale mnie to nie dziwi przecież elblomg to miasto żuli i meneli
Do moderacji
Odpowiedz
11
13
@Niestety tu mieszkam - Ty mieszkasz w embomgu, a ja w a Elblągu, w Elblągu jest fajnie. Wyprowadź się z elblomga jak ci się nie podoba, tylko żul i menel nie potrafi zmienić miejsca zamieszkania.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
Ja też mieszkam w Elblągu prawie 40 lat, ale weź napisz co tu jest fajnego.
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
@Niestety tu mieszkam - Czyli jesteś jednym z nich
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Na pewno nie ty.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4