Wybrany wątek opinii

Wcale mnie to nie dziwi przecież elblomg to miasto żuli i meneli
Niestety tu mieszkam (2025.10.01)
@Niestety tu mieszkam - Ty mieszkasz w embomgu, a ja w a Elblągu, w Elblągu jest fajnie. Wyprowadź się z elblomga jak ci się nie podoba, tylko żul i menel nie potrafi zmienić miejsca zamieszkania.
(2025.10.01)
Ja też mieszkam w Elblągu prawie 40 lat, ale weź napisz co tu jest fajnego.
(2025.10.01)
@Niestety tu mieszkam - Czyli jesteś jednym z nich
(2025.10.01)
Na pewno nie ty.
KapitanSzyderca (2025.10.01)
Powrót do komentarzy