UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Polsce absurdem jest prawo. Już jeden z ważnych polityków twierdził, że prawo wiąże mu ręce. A ono jest od tego by właśnie wiązało. A my mamy prawo, którego nikt nie przestrzega, a jeszcze przepisy uważa za absurdalne. A ponieważ nie ma reakcji w postaci karania za ich nieprzestrzeganie to zwyczajnie mamy bezprawie. Widać to na prostych przykładach. Ot chociażby jeden z najbardziej widocznych to parkowanie samochodu tylnymi kołami na chodniku, mimo, że przepis wyraźnie zabrania takowego sposobu parkowania.

BiN