UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niestety tu mieszkam - Ty mieszkasz w embomgu, a ja w a Elblągu, w Elblągu jest fajnie. Wyprowadź się z elblomga jak ci się nie podoba, tylko żul i menel nie potrafi zmienić miejsca zamieszkania.
@Niestety tu mieszkam - Ty mieszkasz w embomgu, a ja w a Elblągu, w Elblągu jest fajnie. Wyprowadź się z elblomga jak ci się nie podoba, tylko żul i menel nie potrafi zmienić miejsca zamieszkania.