UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Niestety tu mieszkam - Ty mieszkasz w embomgu, a ja w a Elblągu, w Elblągu jest fajnie. Wyprowadź się z elblomga jak ci się nie podoba, tylko żul i menel nie potrafi zmienić miejsca zamieszkania.


Anuluj