A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czas na zmianę to nie czas na zmianę ekipy rządzącej ale zmianę systemu kupowania wyborców za srebrniki w postaci 13
Brawo, zaczynamy grzać kolejny temat, który nie zostanie zrealizowany a będzie służył tylko kampanii wyborczej do parlamentu.
Jaki ten naród jest durny i daje się mamić tanimi populistycznymi obietnicami. Mamy połączenie kolejowe z 3-miastem, może na nim się skupmy żeby ulepszyć trakcję, zwiększyć ilość połączeń z Elbląga.
@PawelWojciechowski - Ludzie, cyrk! Facet z ruchu spolecznego z Gdanska ktory walczy o nowe polaczenie kolejowe i rozwoj Elblaga sie dziwi co z nami. A tutaj licytujemy sie kto bardziej nie chce rozwoju naszego miasta. smiech na sali!
Kiedyś się mawiało: " O dupie Maryny"!
Katecheci nie mają pracy, a wy zajmujecie się takimi bzdurami..4lekcje religii - obowiązkowo!
Myślołech co bedo gadać o ciuchci z Emblonga nad Zalew Wiślany (Suchacz, Kadyny, Tolkmicko... ). A ty taka kicha