UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo, zaczynamy grzać kolejny temat, który nie zostanie zrealizowany a będzie służył tylko kampanii wyborczej do parlamentu. Jaki ten naród jest durny i daje się mamić tanimi populistycznymi obietnicami. Mamy połączenie kolejowe z 3-miastem, może na nim się skupmy żeby ulepszyć trakcję, zwiększyć ilość połączeń z Elbląga.
El-blą