UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo, zaczynamy grzać kolejny temat, który nie zostanie zrealizowany a będzie służył tylko kampanii wyborczej do parlamentu. Jaki ten naród jest durny i daje się mamić tanimi populistycznymi obietnicami. Mamy połączenie kolejowe z 3-miastem, może na nim się skupmy żeby ulepszyć trakcję, zwiększyć ilość połączeń z Elbląga.

El-blą

Anuluj