Wybrany wątek opinii

Wypowiem się jako lider tej inicjatywy - dziwi mnie przeważająca postawa pod tym artykułem - negująca projekt i bez wiary w jego powodzenie. Temat takiego połączenia nie jest niczym nowym, a jest naszym zdaniem (Inicjatywa Wyspa Sobieszewska - zapraszam na stronę FB) jest krytycznie potrzebny dla zmarginalizowanego regionu jakim są Żuławy i Elbląg. Uruchomiliśmy petycje online "Kolej na Żuławy", prowadzimy akcje informacyjne z ruchami społecznymi (np. Nowy Elbląg), kontaktujemy się z samorządami i parlamentarzystami. Wiele pracy, czasu i zasobów dla rozwiązania, które ma przynieść regionowi impuls rozwojowy. Proszę o zrozumienie i promocję tej inicjatywy. My szukając rozwiązania dla naszej dzielnicy zauważyliśmy sytuację całego regionu i o sprawę całego regionu walczymy. Pozdrawiam elblążan! Działamy!
PawelWojciechowski (2025.10.01)
@PawelWojciechowski - Ludzie, cyrk! Facet z ruchu spolecznego z Gdanska ktory walczy o nowe polaczenie kolejowe i rozwoj Elblaga sie dziwi co z nami. A tutaj licytujemy sie kto bardziej nie chce rozwoju naszego miasta. smiech na sali!
zdziwiony (2025.10.02)
Powrót do komentarzy