A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja zapytam się dlaczego nie mogę wykupić gruntu pod garażem ? Miasto sprzedaje jak leci wszystkie nieruchomości (deweloperom) to dlaczego mieszkaniec nie może wykupić pod garaż. Rozumiem że nie każde miejsce nadaje się do sprzedaży ale to wystarczy sprawdzić w MPZP czy w danej części istnieje możliwość innej zabudowy. Ktoś mądry z urzędu odpowie na to pytanie ???
@GDKiA - Problemem z węzłem Elbląg Lotnisko to brak zgody organu odpowiedzialnego za środowisko naturalne. Węzłów można dobudowywać więcej, ale należałoby dorobić oddzielną jezdnię wzdłuż drogi S, na przykładzie zjazdu IKEA czy Lotnisko na gdańskiej obwodnicy.