UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@GDKiA - Problemem z węzłem Elbląg Lotnisko to brak zgody organu odpowiedzialnego za środowisko naturalne. Węzłów można dobudowywać więcej, ale należałoby dorobić oddzielną jezdnię wzdłuż drogi S, na przykładzie zjazdu IKEA czy Lotnisko na gdańskiej obwodnicy.

mtsz