Wybrany wątek opinii

Nie lepiej pomyśleć o przedłużeniu dwu pasmowej hetmańskiej do malborskiej w tym miejscu? W przyszłości tunel lub wiadukt nad torami i połączenie z S7 węzłem.
(2025.09.29)
Ale masz koleś fantazje
Dsada (2025.09.29)
@Dsada - Kolejny z tych starych grzybów, co nie pozwala na zmiany. Najlepiej - wszystko po staremu!
(2025.09.29)
Zgodine zasadami bydowy drog klasy "S", wezłów nie buduje sie tam gdzie wychodzi, a w scisle okreslonych miejscach. Odleglosci miedzy wezlami sa okreslone, stad problem np. z budowa wezla lotniska (stary wiadukt przy Skrzydlatej), ktory mial stanowic wylot dla centrum handlowego "siódemka".
GDKiA (2025.09.30)
i helikopter... trzeba było się nie wyprowadzać na zadupie
(2025.09.30)
@GDKiA - Problemem z węzłem Elbląg Lotnisko to brak zgody organu odpowiedzialnego za środowisko naturalne. Węzłów można dobudowywać więcej, ale należałoby dorobić oddzielną jezdnię wzdłuż drogi S, na przykładzie zjazdu IKEA czy Lotnisko na gdańskiej obwodnicy.
mtsz (2025.09.30)
Powrót do komentarzy