Wybrany wątek opinii
Nie lepiej pomyśleć o przedłużeniu dwu pasmowej hetmańskiej do malborskiej w tym miejscu? W przyszłości tunel lub wiadukt nad torami i połączenie z S7 węzłem.
Do moderacji
Odpowiedz
14
9
Ale masz koleś fantazje
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Dsada - Kolejny z tych starych grzybów, co nie pozwala na zmiany. Najlepiej - wszystko po staremu!
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Zgodine zasadami bydowy drog klasy "S", wezłów nie buduje sie tam gdzie wychodzi, a w scisle okreslonych miejscach. Odleglosci miedzy wezlami sa okreslone, stad problem np. z budowa wezla lotniska (stary wiadukt przy Skrzydlatej), ktory mial stanowic wylot dla centrum handlowego "siódemka".
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
i helikopter... trzeba było się nie wyprowadzać na zadupie
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@GDKiA - Problemem z węzłem Elbląg Lotnisko to brak zgody organu odpowiedzialnego za środowisko naturalne. Węzłów można dobudowywać więcej, ale należałoby dorobić oddzielną jezdnię wzdłuż drogi S, na przykładzie zjazdu IKEA czy Lotnisko na gdańskiej obwodnicy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0