UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GDKiA - Problemem z węzłem Elbląg Lotnisko to brak zgody organu odpowiedzialnego za środowisko naturalne. Węzłów można dobudowywać więcej, ale należałoby dorobić oddzielną jezdnię wzdłuż drogi S, na przykładzie zjazdu IKEA czy Lotnisko na gdańskiej obwodnicy.

mtsz

Anuluj