A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sprzedajecie Zamkową Wapienną Wodną Tamka Wyspę Spichrzów a nie byle trawnik Niech to serce miasta w końcu tętni życiem Ile będziemy czekać na zabudowę Następne 50lat?
Zaraz okoliczne dziady zaczną protestować, że hałas będzie i kurz z budowy.
Daję 1 zł a vat sami zapłaćcie
Hałas będzie i kurz z budowy szwedzi kajakami będą przypływać
A gdzie stoi 80% mieszkań pusto? Są ludzie, którzy pracują i zarabiają i kupują mieszkania.
@Żal - To realizuj swoją koncepcję w takich granicach jak twoje możliwości. Jakie tam są trawniki? To bardzo dobra lokalizacja dla budynku mieszkalnego.
@Dsada - Kolejny z tych starych grzybów, co nie pozwala na zmiany. Najlepiej - wszystko po staremu!
Zgodine zasadami bydowy drog klasy "S", wezłów nie buduje sie tam gdzie wychodzi, a w scisle okreslonych miejscach. Odleglosci miedzy wezlami sa okreslone, stad problem np. z budowa wezla lotniska (stary wiadukt przy Skrzydlatej), ktory mial stanowic wylot dla centrum handlowego "siódemka".
i helikopter... trzeba było się nie wyprowadzać na zadupie
@xxl - Czyli koniec z planem połączenia Hetmańskiej wzdłuż policji i dalej prosto z ulicą Malborską na wysokości Zagonowej. Usprawnienia ruchu do nowych osiedli na zatorzu nie będzie :-(