UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Leon. - Nieudacznicy z PO już ten przejazd remontowali w tamtym roku. Cię ciekawe po tym remoncie przejeżdżając przez tory czuć je bardziej niż przed remontem. Za co się POwcy nie wezmą to zepsują.

Jawamwojtaniewybierałem

Anuluj