Wybrany wątek opinii

Gdyby ode mnie zależało to bym zlikwidował torowisko i stworzył deptak prawdziwego zdarzenia.
(2025.09.29)
Ci twoi rodacy już zlikwidowali kilometry torów kolei wąskotorowych na Żuławach Wiślanych. Lisewo, Lichnowy, Nowy Staw, Nowa Cerkiew, Ostaszewo, Tuja - miejscowości obecnie odcięte od świata kiedyś połączone koleją wąskotorówka wszystko zniszczyła szarańcza poststropianowa. Oni tylko potrafią niszczyć i likwidować. Dziś odbudowanie takiego torowiska to miliardy euro. Oby stanęli przed plutonem egzekucyjnym za działanie na szkodę RP.
Lecimy (2025.09.29)
Powrót do komentarzy