UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Zapewniał radnych, że zarząd portu prowadzi wiele rozmów z potencjalnymi inwestorami. - Operator przeładunków świadczy usługi w transporcie kołowym, inwestuje swoje pieniądze, nie mając dzisiaj gwarancji ich zwrotu, a to dla nas dobry prognostyk. Zgłaszają się też firmy, które chcą dzierżawić magazyny pod eksport pasz i zbóż. Jedną z nich jest firma z Hiszpanii - stwierdził dyrektor portu. " Stara spiewk od lat, to jest dramat.

Mieszkancy