UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cieszcie się że port w Elblągu nie stał się kolejną pisowską synekurą i nie skończył jak fabryka Izery albo pisowska stocznia

pis to stan umysłu

Anuluj