UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieszcie się że port w Elblągu nie stał się kolejną pisowską synekurą i nie skończył jak fabryka Izery albo pisowska stocznia
pis to stan umysłu
Cieszcie się że port w Elblągu nie stał się kolejną pisowską synekurą i nie skończył jak fabryka Izery albo pisowska stocznia
pis to stan umysłu