40
24.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za co dostają pensje Ci którzy zarządzają tym PORTEM? Nie widać żadnego rozwoju ani perspektyw... Do likwidacji!
(2025.09.24)

info

28  
  2
Mamy przekopane.... Przekop - Rów Kaczora bez sensu, poza kajakami nic nie pływa, urządzenia rdzewieją, koszty rosną- już są ponad 2 mld PLN, miało być 880 mln. NIK złożył wniosek przeciw Kaczorowi / PiSowi - zaniżyli koszty piach w czasie sztormów zasypuje wpływ. Port w Elblągu to paranoja ! Niemcy pływali przez Baltyjsk i zrezygnowali z planu budowy przekopu. Co port miałby wysyłać ? Nie zrobiono nawet biznes planu ! To chory wymysł Kaczora, który jako kawaler jest oderwany od rzeczywistości... tu potrzebny jest psychiatra i skierowanie do Tworek...
(2025.09.24)
porcik samorządowy :)
aborygen_stont (2025.09.24)

info

18  
  0
Nic, niebieska koparka i wyżelowany detektor zgnilski trzymają się dzielnie.
Hubbabubba (2025.09.24)
Czy to co widać na zdjęciu to jest ten port o którym mówił ten bandersenator motorówka że ktoś chce go z Elbląga ukraść?
Czekamy na normalność (2025.09.24)

info

18  
  1
Przestańcie bić pianę
(2025.09.24)

info

4  
  4
Rozwijałby się gdyby był państwowy. Ale nie jest. Z tego co jest cieszy się parę osób.
)) (2025.09.24)

info

20  
  6
Kocopoly dla ubogich
(2025.09.24)

info

3  
  1
Port miał być jak CPK, kasa dla pisowców - dlatego przekop nawet nie dokończony (bo wybory miały być wygrane przecież przez PIS, a tu zonk)
(2025.09.24)

info

6  
  18
Ten porcik kojarzy się tylko z tą niepotrzebną ankietą i bezmyślnie wywaloną kasą aby udowodnić ze to jest naprawdę POrt-:)i ze przyniesie otwarcie na świat i zyski i będziemy żyli dlugo i na bogato
(2025.09.24)

info

10  
  5