A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za co dostają pensje Ci którzy zarządzają tym PORTEM? Nie widać żadnego rozwoju ani perspektyw... Do likwidacji!
Mamy przekopane.... Przekop - Rów Kaczora bez sensu, poza kajakami nic nie pływa, urządzenia rdzewieją, koszty rosną- już są ponad 2 mld PLN, miało być 880 mln. NIK złożył wniosek przeciw Kaczorowi / PiSowi - zaniżyli koszty piach w czasie sztormów zasypuje wpływ. Port w Elblągu to paranoja ! Niemcy pływali przez Baltyjsk i zrezygnowali z planu budowy przekopu. Co port miałby wysyłać ? Nie zrobiono nawet biznes planu ! To chory wymysł Kaczora, który jako kawaler jest oderwany od rzeczywistości... tu potrzebny jest psychiatra i skierowanie do Tworek...
porcik samorządowy :)
Nic, niebieska koparka i wyżelowany detektor zgnilski trzymają się dzielnie.
Czy to co widać na zdjęciu to jest ten port o którym mówił ten bandersenator motorówka że ktoś chce go z Elbląga ukraść?
Przestańcie bić pianę
Rozwijałby się gdyby był państwowy. Ale nie jest. Z tego co jest cieszy się parę osób.
Kocopoly dla ubogich
Port miał być jak CPK, kasa dla pisowców - dlatego przekop nawet nie dokończony (bo wybory miały być wygrane przecież przez PIS, a tu zonk)
Ten porcik kojarzy się tylko z tą niepotrzebną ankietą i bezmyślnie wywaloną kasą aby udowodnić ze to jest naprawdę POrt-:)i ze przyniesie otwarcie na świat i zyski i będziemy żyli dlugo i na bogato