UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak ale w niedzielę gdy prokuratura i UM są zamknięte. Pikieta powinna być w tygodniu w godzinach pracy prokuratury jak i UM. W niedzielę to urzedasy będą na swojej daczy.

taczki pod ratusz

Anuluj