UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podajcie ile prezesi zarabiają, a dlaczego w EPEC aż prawie 20%? dosyć dojenia Nas odbiorców ciepła. Robia dla Nas podwyżki w ciągu 2 lat prawie o 100%, żeby sami mogli się nachapać. Mieli stratę miliona to tez musieli nas ograbić Ile to jeszcze będzie tak trwało, przyszedł nowy prezes to dalej to robi jak w latach 2012-2015 roku. ma doświadczenie.


Anuluj