UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dobre sobie - Emerytom nikt nic nie dał. Przecież to nie podwyżka jak piszesz, a WALORYZACJA. Zapisana w USTAWIE.


Anuluj