UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dobre sobie - Emerytom nikt nic nie dał. Przecież to nie podwyżka jak piszesz, a WALORYZACJA. Zapisana w USTAWIE.
@dobre sobie - Emerytom nikt nic nie dał. Przecież to nie podwyżka jak piszesz, a WALORYZACJA. Zapisana w USTAWIE.