A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@modi - Jak to co robią w porcie?.... jeżdżą do ciepłych krajów na wakacje i się uśmiechają :D
kto wie ile tam jest zatrudnionych osób?
A czy portEL może zapoznać mieszkańców z efektami pracy tego eksperta od wspierania przedsiębiorczości. Pan Marek Kaszyc miał wprowadzić nową jakość do miasta. Wprowadził? Czy można to sprawdzić po 6 miesiącach działalności?
To w sumie miasto zarobiło czy straciło na tych spółkach w roku 2024? Jakiś wykres by się przydał.
"Te Wilku a ten przekop to czasem" - a dwa czy trzy razy tyle dla tvp w likwidacji to już ok? Poza tym gdyby całej tej inwestycji, jak pisał przedmówca, nie sabotowano, to już byłby port, bocznica kolejowa itd. I może by to funkcjonowało.
To niebora jest o tym mówić. Lepiej się uśmiechać ewentualnie wykrzykiwać rafau rafau rafau u zbiegu ulicy Stary Rynek/Kowalska. Ludzie obudźcie się i przegoncie POwskiego okupanta z Polskiej ziemi.
@Jawamwojtaniewybierałem - Sam się goń wazeliniarzu pisowski
nie wiem za co epgk ma zysk skoro praktycznie nic na swoich terenach nie robią!!!!! wszędzie na ich trawnikach syf: butelki, puszki, papierki itp!!!!!
Co na to Turlej i Wcisła ??
Zasadniczą przyczyną strat EPWiK nie była taryfa Wód Polskich ale brak jej aktualizacji (dla kompensaty inflacji). Wyszła tu niekompetencja zarządu EPWiK (nowy prezes Misztal), który przez trzy lata nie potrafił przeprowadzić tego procesu. Oczywiście ma tu swój wkład bierna rada nadzorcza, która przez 3 lata tolerowała ten stan. Dawno powinna dostać za to "premię".
EPWiK przez te trzy lata wygenerował ponad 10 mln PLN strat. Jest to precedens w historii tej spółki.
Całkowita dyskwalifikacja zarządu, rady nadzorczej i mocodawców obecnego prezesa. Wodociągi to monopol. Trzeba wiele złej woli lub kompletnej ignorancji aby w tej działalności uzyskiwać straty. Wstyd.