A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za straty w POrcie niech płaci witold razem z wcisłą. To oni tak walczyli o ten POrt i co ?... straty ?Tak wygląda peowski POrt i peowski biznes.