21
19.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za straty w POrcie niech płaci witold razem z wcisłą. To oni tak walczyli o ten POrt i co ?... straty ?Tak wygląda peowski POrt i peowski biznes.
(2025.09.22)

info

0  
  0