UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To niebora jest o tym mówić. Lepiej się uśmiechać ewentualnie wykrzykiwać rafau rafau rafau u zbiegu ulicy Stary Rynek/Kowalska. Ludzie obudźcie się i przegoncie POwskiego okupanta z Polskiej ziemi.
Jawamwojtaniewybierałem