UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie wiem za co epgk ma zysk skoro praktycznie nic na swoich terenach nie robią!!!!! wszędzie na ich trawnikach syf: butelki, puszki, papierki itp!!!!!
nie wiem za co epgk ma zysk skoro praktycznie nic na swoich terenach nie robią!!!!! wszędzie na ich trawnikach syf: butelki, puszki, papierki itp!!!!!