UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie wiem za co epgk ma zysk skoro praktycznie nic na swoich terenach nie robią!!!!! wszędzie na ich trawnikach syf: butelki, puszki, papierki itp!!!!!


Anuluj