UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Te Wilku a ten przekop to czasem" - a dwa czy trzy razy tyle dla tvp w likwidacji to już ok? Poza tym gdyby całej tej inwestycji, jak pisał przedmówca, nie sabotowano, to już byłby port, bocznica kolejowa itd. I może by to funkcjonowało.