32
16.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Już tak nie jedźcie po seniorach. Oni są celem. Ten przekręt tylko zmienia się na przestrzeni lat. Ulotki o wymianie drzwi z dofinansowaniem. A na koniec niebotyczna faktura do zapłaty. Po prostu dbajcie o czujność swoich rodziców.
(2025.09.17)

info

8  
  1
Swego czasu chodzili po domach i oferowali Canal+ na super warunkach. Na koniec instalacja 1200PLN przy rynkowej stawce 100PLN. Jeszcze znajomemu wkręcili, że sygnału nie ma z balkonu i talerz zamontowali na dachu bloku. Z dodatkową opłatą za 30m kabla instalacyjnego.
(2025.09.17)

info

1  
  0
W oknie balkonowym zepsuła się klamka. W Elblągu nie ma firmy, która chciałaby to naprawić. Najbliżej nas, chęć przyjazdu wykazała firma właśnie z Pruszcza Gd. , ale albo z terminem za jakiś czas, albo z opłatą za dojazd 100zł plus usługa 250 zł. Rzecz działa się przed 2-3 latami, ale problem leży w tym, że fachowcom z Elbląga nic się nie opłaca, albo tych fachowców w ogóle w wielu dziedzinach po prostu nie ma.
starsza pani (2025.09.17)

info

3  
  2
Fajnie się pisze i napina w internecie. Ciekawe ilu byłoby takich odważnych, jakby do nich zapukał byczek i spytał "Czy jest tu jakiś cwaniak?". A ten numer to podchodzi pod wymuszenie i powinna się tym zająć policja i prokuratura. Czym to się różni od przedwojennego "kup pan cegłówkę?".
brat Marx (2025.09.17)

info

6  
  0
W Polsce ciemny lud we wszystko uwierzy
Taka prawda (2025.09.17)

info

4  
  3
Ludzie nawet uwierzą że to Tusk chciał poprawy stosunków z Rosją
Bracia Rosjanie (2025.09.17)
Ludzie w Polsce wierzą prezesowi że wrogiem polski są Niemcy Anglicy i Francuzi. Rosjanie to przecież prawy i bratni naród. Czy to są mądrzy ludzie ?
Wyznawcy jarka (2025.09.17)

info

8  
  2
Jakby taki mi wszedł na chatę i rozwalił uszczelkę i jeszcze kazał za to płacić, to bym powiedział "zepsułeś, to teraz napraw". Jakby nie chciał to bym go nie wypuścił w domu i zadzwonił na policje.
(2025.09.17)

info

5  
  0
@Bracia Rosjanie - Tusk nie chciał poprawy stosunków z Rosją? Nie rozśmieszaj mnie, a LOTOS komu chciał sprzedać, a wódę w Kadynach kto chlał i w jakim celu, a gaz kto chciał sprowadzać w nieskończoność i to za najwyższą ceną w Europie. Jeśli skończyłeś dopiero 18 lat to masz prawo tego nie wiedzieć, ale skoro pokazujesz wizytę Kaczyńskiego z 2006 roku to powinieneś to wiedzieć. Kaczyński tak się zbratał z braćmi rosjanami że już w 2010 w Smoleńsku dostał już wyrok. Teraz na celowniku jest nowy prezydent, Tusk nie powinien czuć się zagrożony, ruskich szpiegów oddaje Putinowi i tańczy jak mu zagrają
Nie cierpię hipokryzji (2025.09.17)
No i łatwa kasa. Teraz tak się oszukuje
(2025.09.17)

info

1  
  0