A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Pan podszedł więc do okna i wyrwał ok.30 cm" To raczej nie rzecznik konsumenta tylko policja i zgłoszenie wtargnięcia i zniszczenia mienia.
Czemu rzecznik konsumentów nie podaje nazwy tej firemki??? A tak poza tym niech przyjdą do mnie. To wylecą lotem czarterowym przez te okno