32
16.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Pan podszedł więc do okna i wyrwał ok.30 cm" To raczej nie rzecznik konsumenta tylko policja i zgłoszenie wtargnięcia i zniszczenia mienia.
GłębokaMyśl (2025.09.18)

info

5  
  0
Czemu rzecznik konsumentów nie podaje nazwy tej firemki??? A tak poza tym niech przyjdą do mnie. To wylecą lotem czarterowym przez te okno
kkkkk1 (2025.09.20)

info

2  
  0