32
16.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Miszkurka2000 - Ironia?
(2025.09.16)
Zluzuj majty chloptasiu
(2025.09.17)
Polska, kraj cwaniaków. Lecz na pewno flaga na balkonie cwaniaczka przez cały rok.
(2025.09.17)

info

8  
  1
Cierpisz trollu, cierpisz i dobrze.
(2025.09.17)
#cenzuranaPOrtelu#totalitaryzm#zniewolonemedia#eurokomunizm#stalinizm.
Dość PRL-U (2025.09.17)

info

1  
  4
Elblongów łatwo oszukać
Ks trynkiewicz (2025.09.17)

info

1  
  4
kundel?
(2025.09.17)
Tacy oszuści zwykle chodzą po domach na początku roku
Tak to widzę (2025.09.17)

info

4  
  1
Gościu swój model działania oparł o Polski Ład
Pisowskie wzorce (2025.09.17)

info

5  
  2
jak by wyrwał to by odkupił i wadził nowe... proste :)
wkurzona ja (2025.09.17)

info

1  
  0