UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby taki mi wszedł na chatę i rozwalił uszczelkę i jeszcze kazał za to płacić, to bym powiedział "zepsułeś, to teraz napraw". Jakby nie chciał to bym go nie wypuścił w domu i zadzwonił na policje.


Anuluj