UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W oknie balkonowym zepsuła się klamka. W Elblągu nie ma firmy, która chciałaby to naprawić. Najbliżej nas, chęć przyjazdu wykazała firma właśnie z Pruszcza Gd. , ale albo z terminem za jakiś czas, albo z opłatą za dojazd 100zł plus usługa 250 zł. Rzecz działa się przed 2-3 latami, ale problem leży w tym, że fachowcom z Elbląga nic się nie opłaca, albo tych fachowców w ogóle w wielu dziedzinach po prostu nie ma.

starsza pani

Anuluj