25
19.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czekamy na "artykuł" promujący świadków jehowy oraz sektę niebo; )
(2025.09.19)
Natknąłem się na ten budynek przypakiem i byłem bardzo ciekawy, jak on wygląda w środku i dowiedzieć co nieco o historii buddyzmu w mieście, bo to ciekawy akcent. Wsydziłem się zapytać, czy można.
(2025.09.19)

info

8  
  1
Nie ma żadnych bogów. żadnych
(2025.09.19)
Oczywiście że nie ma Bogów. Jest jeden tylko Bóg. Bóg wszechmogący! Każdy w niego wierzy nawet ci co się go wypieraja a raczej jego istnienie. Nikt do Ciebie nie ma żalu.
(2025.09.19)
Nie każdy
(2025.09.19)
@Oldman - To jest najlepszy kościół, co chcesz?
(2025.09.19)
jestes bogiem zeby tak twierdzic ?
(2025.09.19)
Strasznie jestem ciekawy co takiego strasznego jest w tym buddyzmie. Może w odpowiedzi na moj komentarz uda sie wypisać ostrzeżenia
(2025.09.20)
Ludzie są bardzo pozytywnie nastawieni, życzliwi, pogodni, pracowici i nie są straszeni wiecznym potępieniem i zmuszani do oddawania wszystkiego co mają "kapłanowi". Także w Polsce to nie przejdzie, bo za dużo "strasznych" pozytywnych rzeczy jest w tym zgromadzeniu.
KapitanSzyderca (2025.09.20)
Religia jak każda inna. Ciekawe, że są chętni by ostrzegać. Dlaczego w takim razie wierni KAŻDEJ religii są przekonani, ze tylko ta ich jest prawdziwa i ich Bóg jest prawdziwy i często straszą innymi, że nie prawdziwe. To jest właśnie dowód na BRAK BOGA
(2025.09.20)