Wybrany wątek opinii
Komentarze przestrzegające przed wejściem w buddyzm są cenzurowane i niezamieszczane - brawo wy!
Do moderacji
Odpowiedz
11
8
Strasznie jestem ciekawy co takiego strasznego jest w tym buddyzmie. Może w odpowiedzi na moj komentarz uda sie wypisać ostrzeżenia
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Ludzie są bardzo pozytywnie nastawieni, życzliwi, pogodni, pracowici i nie są straszeni wiecznym potępieniem i zmuszani do oddawania wszystkiego co mają "kapłanowi". Także w Polsce to nie przejdzie, bo za dużo "strasznych" pozytywnych rzeczy jest w tym zgromadzeniu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Religia jak każda inna. Ciekawe, że są chętni by ostrzegać. Dlaczego w takim razie wierni KAŻDEJ religii są przekonani, ze tylko ta ich jest prawdziwa i ich Bóg jest prawdziwy i często straszą innymi, że nie prawdziwe. To jest właśnie dowód na BRAK BOGA
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Z tym że Buddyzm to raczej nie jest religia, Buddyzm od początku swojego istnienia był systemem o bardzo luźnej strukturze, zarówno od strony organizacyjnej, jak i doktrynalnej. W trakcie rozwoju historycznego powstały liczne jego odmiany i szkoły, które zazwyczaj (choć nie zawsze) nawzajem się tolerowały, a nawet wspierały, a ich główny mentor, Siddharthy Gautamy żył naprawdę około 560 do 480 roku p. n.e.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
"Dlaczego w takim razie wierni KAŻDEJ religii są przekonani, ze tylko ta ich jest prawdziwa i ich Bóg jest prawdziwy i często straszą innymi, że nie prawdziwe. " - to jest kompletna bzdura swiadczaca o ignorancji autora wpisu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
niestety nie da się napisać w komentarzu nic o zagrożeniach buddyzmu bo redakcja nie zamieszcza takich komentarzy...
Do moderacji
Odpowiedz
1
0