UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście że nie ma Bogów. Jest jeden tylko Bóg. Bóg wszechmogący! Każdy w niego wierzy nawet ci co się go wypieraja a raczej jego istnienie. Nikt do Ciebie nie ma żalu.
Oczywiście że nie ma Bogów. Jest jeden tylko Bóg. Bóg wszechmogący! Każdy w niego wierzy nawet ci co się go wypieraja a raczej jego istnienie. Nikt do Ciebie nie ma żalu.