UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Natknąłem się na ten budynek przypakiem i byłem bardzo ciekawy, jak on wygląda w środku i dowiedzieć co nieco o historii buddyzmu w mieście, bo to ciekawy akcent. Wsydziłem się zapytać, czy można.
Natknąłem się na ten budynek przypakiem i byłem bardzo ciekawy, jak on wygląda w środku i dowiedzieć co nieco o historii buddyzmu w mieście, bo to ciekawy akcent. Wsydziłem się zapytać, czy można.