UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie są bardzo pozytywnie nastawieni, życzliwi, pogodni, pracowici i nie są straszeni wiecznym potępieniem i zmuszani do oddawania wszystkiego co mają "kapłanowi". Także w Polsce to nie przejdzie, bo za dużo "strasznych" pozytywnych rzeczy jest w tym zgromadzeniu.

KapitanSzyderca