Wybrany wątek opinii
Nie ma żadnych bogów. żadnych
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
Oczywiście że nie ma Bogów. Jest jeden tylko Bóg. Bóg wszechmogący! Każdy w niego wierzy nawet ci co się go wypieraja a raczej jego istnienie. Nikt do Ciebie nie ma żalu.
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
Nie każdy
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
jestes bogiem zeby tak twierdzic ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Jeśli piszesz w kontekście Boga katolickiego to oczywiście, że są (lub byli wtedy) inni bogowie. Gdyby nie było to prawdą to wtedy przykazanie pierwsze byłoby niepotrzebne.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1