UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

3 lata tam pracowałam, do czasu zajścia w ciążę, mam ogromny sentyment do tego miejsca. Po odejściu otrzymałam wsparcie od załogi i nadal utrzymujemy kontakt. Pozdrawiam Gosia

Gośka z Jaru

Anuluj