UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest upadek dziennikarstwa. Sorry ale poważne tematy blokujecie a tutaj sobie klikalność budujecie jakby miasto potrzebowało tego gniota. Trójmiejskie portale co najwyżej piszą o takich przybytkach w rubryce kryminalne. A tu hihihi hahaha. Zróbmy cały segment publikacji. Na Kmicica był taki lokal. Na Legionów też słynny dom uciech. Taksówkarze to kopalnia wiedzy to wiedzą, że kiedy Elbląg był potęgą stolarstwa to szeregowy stolarz zarabiał w tydzień tyle co inni w miesiąc. Gdzie wydawał tygodniówki właśnie u Ireny, u Krystyny, u Kazika. A domów publicznych na terenie całego miasta było z 10.


Anuluj