Wybrany wątek opinii

3 lata tam pracowałam, do czasu zajścia w ciążę, mam ogromny sentyment do tego miejsca. Po odejściu otrzymałam wsparcie od załogi i nadal utrzymujemy kontakt. Pozdrawiam Gosia
Gośka z Jaru (2025.09.05)
@Gośka z Jaru - A jak na imię ma dziecko? SANDRA czy AleK SANDER...
(2025.09.05)
Powrót do komentarzy