A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy naprawdę w tym mieście nie dzieje się nic godnego uwagi, że trzeba zamieszczać takie artykuły (przez grzeczność nie nazwę tego wypocinami). Pomijając juz funkcję użytkową dawnego lokalu, jest to remont prywatnego budynku i nie widzę powodu aby sprawę nagłaśniać.
Poziom artykułów ryje dno.
@DS. - Byłeś w USA?, ja byłam, nie wiesz o czym marudzisz. Jak ci tak źle poszukaj przyjaźniejszego miejsca. Ale i tego nie potrafisz, jedyne co umiesz to narzekać.
Pisać o tym g**** po co ??
ASa remontują bo pewnie przejął całą klientele.
@Bo im się należy - Hahaha dokladnie gdzies taki przybytek musi byc
Ha, ha. Koniec burdelu. Będzie kościół i zakon sióstr przytulanek; )
@Kqrkekek - I dobrze że mimo tylu podpowiedzi nadal nie rozumiesz ! Odpowiem.... Oderwanie od nudy.
teraz wszyscy chodzą do asa :P
Redaktor i jego wspomnienia. Był chyba bywalcem częstym.