87
04.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy naprawdę w tym mieście nie dzieje się nic godnego uwagi, że trzeba zamieszczać takie artykuły (przez grzeczność nie nazwę tego wypocinami). Pomijając juz funkcję użytkową dawnego lokalu, jest to remont prywatnego budynku i nie widzę powodu aby sprawę nagłaśniać.
(2025.09.04)

info

15  
  6
Poziom artykułów ryje dno.
(2025.09.04)

info

13  
  6
@DS. - Byłeś w USA?, ja byłam, nie wiesz o czym marudzisz. Jak ci tak źle poszukaj przyjaźniejszego miejsca. Ale i tego nie potrafisz, jedyne co umiesz to narzekać.
(2025.09.04)
Pisać o tym g**** po co ??
Fggg (2025.09.04)

info

7  
  5
ASa remontują bo pewnie przejął całą klientele.
Hshs (2025.09.04)

info

5  
  1
@Bo im się należy - Hahaha dokladnie gdzies taki przybytek musi byc
Pani (2025.09.04)
Ha, ha. Koniec burdelu. Będzie kościół i zakon sióstr przytulanek; )
Stańczyk Elbląski (2025.09.04)

info

6  
  4
@Kqrkekek - I dobrze że mimo tylu podpowiedzi nadal nie rozumiesz ! Odpowiem.... Oderwanie od nudy.
haloo (2025.09.04)
teraz wszyscy chodzą do asa :P
BzykamileWlezie (2025.09.04)

info

2  
  1
Redaktor i jego wspomnienia. Był chyba bywalcem częstym.
(2025.09.04)

info

16  
  2