UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@DS. - Byłeś w USA?, ja byłam, nie wiesz o czym marudzisz. Jak ci tak źle poszukaj przyjaźniejszego miejsca. Ale i tego nie potrafisz, jedyne co umiesz to narzekać.


Anuluj