UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@DS. - Byłeś w USA?, ja byłam, nie wiesz o czym marudzisz. Jak ci tak źle poszukaj przyjaźniejszego miejsca. Ale i tego nie potrafisz, jedyne co umiesz to narzekać.
@DS. - Byłeś w USA?, ja byłam, nie wiesz o czym marudzisz. Jak ci tak źle poszukaj przyjaźniejszego miejsca. Ale i tego nie potrafisz, jedyne co umiesz to narzekać.