Wybrany wątek opinii
A. co tam było, bo nie rozumiem? Sandra jest wyzej, nad jarem, chyba jakiś sklep
Do moderacji
Odpowiedz
8
41
@Kqrkekek - I dobrze że mimo tylu podpowiedzi nadal nie rozumiesz ! Odpowiem.... Oderwanie od nudy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Kqrkekek - Taka inna Sandra. Popytaj taksówkarzy to znajdziesz odpowiedź XD
Do moderacji
Odpowiedz
2
0