Wybrany wątek opinii

A. co tam było, bo nie rozumiem? Sandra jest wyzej, nad jarem, chyba jakiś sklep
Kqrkekek (2025.09.04)
@Kqrkekek - I dobrze że mimo tylu podpowiedzi nadal nie rozumiesz ! Odpowiem.... Oderwanie od nudy.
haloo (2025.09.04)
@Kqrkekek - Taka inna Sandra. Popytaj taksówkarzy to znajdziesz odpowiedź XD
86 (2025.09.05)
Powrót do komentarzy