UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy naprawdę w tym mieście nie dzieje się nic godnego uwagi, że trzeba zamieszczać takie artykuły (przez grzeczność nie nazwę tego wypocinami). Pomijając juz funkcję użytkową dawnego lokalu, jest to remont prywatnego budynku i nie widzę powodu aby sprawę nagłaśniać.